Aktualności
BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU dla pacjentów 55+ Email
18.07.2019.
Informujemy iż, SPZOZ w Lubartowie podpisał umowę współpracy z ACS Słuchmed Sp. z o.o. prowadzącym ogólnopolski projekt badawczy “Przesiewowa ocena jakości słuchu wśród pacjentów poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”. Współpraca dotyczy dodatkowego działania ukierunkowanego na zwiększenie świadomości pacjentów w zakresie profilaktyki słuchu. Przede wszystkim jednak jego założeniem jest przebadanie jak największej populacji pacjentów celem diagnozy społecznej problemu niedosłuchu.
Projekt przeznaczony jest dla pacjentów, którzy ukończyli 55 rok życia. Chętni pacjenci podczas rejestracji w CMR i Przychodni Specjalistycznej otrzymają do wypełnienia deklaracje oraz dane kontaktowe do placówki Słuchmedu w Lubartowie, w celu ustalenia terminu badania. Badanie będzie bezpłatne.


Image
 
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Email
13.06.2019.
W tym roku celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W realizacji celu Fundacja skupiła się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. Zakupiono ogromną ilość sprzętu - kilkadziesiąt tysięcy  zaawansowanych, wysokospecjalistycznych urządzeń.
Nie zapomniano jednak również o mamach czuwających przy małych pacjentach.
Nasz Oddział Pediatryczny otrzymał w darze od Fundacji WOŚP 10 wspaniałych foteli, z możliwością regulacji oparcia i podnóżka, które wyposażone są w boczną kieszeń oraz kółka z możliwością blokady. Fotele (leżanki) są piękne, wykonane z materiałów najwyższej jakości i bardzo funkcjonalne.
Podziękowania i wyrazy uznania dla WOŚP.

Image Image
 
Liderzy zarzadzania Email
13.06.2019.
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasz lubartowski szpital zajął II miejsce w Polsce w zestawieniu „Liderzy zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Grup” w kategorii „szpitale z kontraktem z NFZ 30-69 mln zł”. Celem zestawienia jest ocena placówek medycznych i wyłonienie najlepszego szpitala w drodze konkursu pod kątem efektywności aktywów, rentowności sprzedaży i dynamiki kontraktu z NFZ. Docenia ono jednostki publiczne, które wykazują się wysoką jakością opieki medycznej idącą w parze z efektywnością ekonomiczną. Promuje również menedżerów, którzy znaleźli receptę na skuteczne zarządzanie w sektorze szpitalnym. Laureaci udowadniają, że choć droga do sukcesu nie jest prosta i nie ma na niego jednej recepty, są sposoby na stabilność finansową i ciągły rozwój.
Image
 
Informacja Email
29.05.2019.
Informatyzacja oraz wdrożenie e-usług w SPZOZ w Lubartowie SPZOZ w Lubartowie realizuje zamówienie na dostawę oprogramowania, licencji i sprzętu teleinformatycznego, komputerowego oraz instalację, konfigurację i uruchomienie e-usług, w ramach projektu:
„Informatyzacja oraz wdrożenie e-usług w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lubartowie”.
Celem projektu jest informatyzacja w sektorze ochrony zdrowia poprzez rozbudowę oraz zakupy infrastruktury informatycznej służącej zwiększeniu stopnia cyfryzacji, a co za tym idzie zapewnienie pacjentom szpitala dostępu do szerokiego zakresu wysokiej jakości usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną.
Efektem realizacji projektu będzie wyposażenie szpitala w narzędzia i usługi przyczyniające się do efektywniejszych działań w zakresie ochrony zdrowia.
 
Wykonawcą zadania jest:
Gabos Software Sp. z o.o.;
44-100 Gliwice, ul. Berbeckiego 6
 
Planowany czas realizacji projektu - do 31 sierpnia 2019 r.
 
Informacja Email
29.05.2019.
Szpital w Lubartowie przystapił do Programu Profilaktyka i Leczenie Układu Sercowo - Naczyniowego POLKARD na lata 2017-2020, organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. W dniu 24 maja br. został złożony wniosek na pozyskanie centrali monitorującej i 8 kardiomonitorów dla Oddziału Chorób Wewnętrznych.
Celem głównym Programu jest redukcja umieralności z powodu chorób serca i naczyń w Polsce. Prowadzone programy badań przesiewowych oraz działania profilaktyczne, pozwolą podnieść świadomość społeczeństwa na temat tych chorób. Program stanowi kontynuacje poprzednich edycji programu.
Oczekujemy na rozstrzygnięcie.
 
« poprz. nast.  »

Pozycje :: 1 - 5 z 86

Kontakt i adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie
Adres:
ul. Cicha 14
21-100 Lubartów

Ważne telefony:
Centrala - 81 855-20-41
Izba Przyjęć - 81 855-20-41 w. 386
Pediatryczna Izba Przyjęć - 81 854-64-40
Pogotowie Ratunkowe - 81 854-55-49, 999